پنجشنبه 3 خرداد 1397

مهمانسرای کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

(مشهد مقدس )

مشهد از لحاظ لغوی به معنای محل شهود ، حضور و شهادت گاه است. این شهر بی هیچ تردیدی آبادانی و گسترش خویش را مدیون وجود بارگاه قدس رضوی است .یکی دیگر از دلایل تمرکز جمعیت در این شهر در امان ماندن تقریبی این شهر از تهاجم در طول تاریخ می باشد . به طوری که شهر مشهد تا امروز توانسته است این موقعیت را همچنان حفظ کند و در زمینه های مختلف فرهنگی ، هنری ، اجتماعی به پیشرفت های قابل توجهی دست یابد . امام رضا (ع) پس از شهادت در باغ مصفایی در قریه سناباد مدفون گردید که از همان زمان ابن خطه به نام مشهد (شهر شهادت ) نام گرفت . شهر مشهد حدود 5/2 میلیون نفر را در خود جای داده است و بزرگترین قطب شهری در مشرق ایران به شمار می رود . این شهر سالانه بالغ بر 15 میلیون نفر زائر و گردشگر را به سوی خود جذب می کند.
بمنظور بهره مندی از فیوضات معنوی بارگاه ملکوتی ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) کشتیرانی ج.ا.ا. اقدام به تأسیس مجتمع زیارتی و اقامتی در یکی از مناطق مناسب مشهد نموده است که در طول سال پذیرای زائران ارجمند گروه کشتیرانی ج.ا.ا. از اقصی نقاط کشور می باشد.
امکانات
موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی بمنظور ارائه خدمات اسکان و پذیرایی به کارکنان شریف گروه کشتیرانی ج.ا.ا موظف به نگهداری و سرویس دهی در مهمانسرای مشهد مقدس شامل 4 بلوک مجزا مشتمل بر53 واحد اقامتی 2 ، 3 و 4 خوابه می باشد: که دارای فضایی دلپذیر و معنوی شامل رستوران ، فضای سبز مناسب ، پارکینگ ، سالن بازی و سرویس ایاب و ذهاب به حرم مطهر می باشد .
نحوه پذیرش
استفاده کارکنان گروه کشتیرانی ج.ا.امنوط به ارائه معرفی نامه از امور کارکنان کشتیرانی ج.ا.ابر اساس مشخصات مشروحه ذیل می باشد :
  1. ارائه معرفی نامه و کارت شناسایی معتبر به واحد پذیرش
  2. مدت اقامت 4 شب و 5 روز می باشد .
  3. حداکثر تعداد پذیرش مهمانان محترم 6 نفر می باشد.
  4. تحویل واحد به متقاضیان ساعت 14 و ساعت خروج مهمانان 11 صبح می باشد.
  5. در صورت اقامت پیش از 4 شب و 5 روز مهمانان محترم و در صورت عدم وجود سایر متقاضیان به ازای هر شب مبلغ 700.000 ریال ( برای افراد بالای 7 سال ) دریافت می گردد.
مقررات
از کلیه میهمانان عزیز و زائرین ارجمند گرامی تقاضا می شود با رعایت مقررات ناظر بر فعالیت مهمانسرای مشهد مقدس که بمنظور رفاه و آسایش شما عزیزان پیش بینی گردیده است ، ما را در ارائه خدمات شایسته تر همراهی نمایند .
  • رعایت مقررات مربوط به زمان پذیرش و ساعات تحویل و تخلیه واحد اقامتی
  • نگهداری بهینه از ملزومات و وسایل و تجهیزات موجود در واحد اقامتی
  • همکاری با کارکنان پذیرش ، نگهبانی و خدمات مهمانسرا
  • حفظ آرامش محیط مهمانسرا بمنظور رفاه حال سایر مهمانان
زیارت و اقامت خوبی را برای شما آرزومندیم
آدرس :مشهد – بلوار سجاد – خیابان میلاد – میلاد 8 بلوک 3
تلفن:3-37623662-051
نمابر:37627003-051