پنجشنبه 3 خرداد 1397

مجتمع های ویلائی شمال کشور نوشهر )گل ها ، قو )

موقعیت جغرافیائی "نوشهر"، واقع در استان مازندران می باشد که از شمال به دریای خزر ، از جنوب به رشته کوه البرز ، از شرق به شهرستان نور و از غرب به شهرستان چالوس محدود می شود . این شهر در گذشته "دهکده حبیب آباد" و "ده نو" نامیده می شد و بعدها با ایجاد اسکله و توسعه شهری به "نوشهر" تغییر نام داده است که دارای جاذبه های تاریخی ، طبیعی و هنرهای سنتی و صنایع دستی متنوع می باشد . مردم منطقه آریایی نژاد و به گویش ترکی گیلکی و مازندرانی تکلم می کنند.

موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی با هدف ارائه خدمات رفاهی به کارکنان شریف گروه کشتیرانی ج.ا.ا. خدمات اقامتی و پذیرایی در مجتمع های ویلایی شمال کشور واقع در نوشهر را به شرح ذیل ارائه می نماید:

الف) ارائه خدمات اقامتی در مجتمع ساحلی رویان(قو)

"مجموعه ساحلی و ویلایی قو" مشتمل بر 5 ویلا در سواحل دریای خزر می باشد . این مجموعه در 12 کیلومتری مسیر نوشهر به نور قرار داشته و متعلق به موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی است.

ب) مجتمع گلها

ویلاهای 14 واحدی "مجتمع گلها" متعلق به کشتیرانی ج.ا.ا. در 24 کیلومتری "نوشهر به نور" با قرار گرفتن در موقعیت ساحلی و برخوردار از یک چشم انداز بسیار زیبا از کوه می باشد . این مجموعه به دو بخش کارکنان تلاشگر دریایی و کارکنان زحمت کش خشکی تقسیم می گردد.

ج) ویلاهای گروه کشتیرانی

 با هدف توسعه و تمرکز خدمات رفاهی از طریق موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی به عنوان متولی اصلی در حوزه تأمین امور رفاهی و همچنین بمنظور کاهش هزینه فعالیت های موازی در سطح شرکت های تابعه ، این موسسه مسئولیت اداره ویلاهای متعلق به گروه کشتیرانی ج.ا.ا را نیز عهده دار می باشد. ویلاهای شرکت های گروه کشتیرانی ج.ا.ا. شامل کشتیرانی والفجر خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم ، توسعه و فناوری اطلاعات دریایی ، حمل و نقل ترکیبی کشتیرانی ، کشتیرانی جنوب خط ایران و کشتیرانی ایران و هند می باشند.

نحوه پذیرش

استفاده کارکنان گروه کشتیرانی ج.ا.ا. منوط به ارائه معرفی نامه از امور کارکنان کشتیرانی ج.ا.ا. بر اساس مشخصات مشروحه ذیل می باشد:

- ارائه معرفی نامه و کارت شناسایی معتبر به واحد پذیرش

- مدت اقامت 3 شب و 4 روز می باشد

- حداکثر تعداد پذیرش مهمانان محترم 6 نفر می باشد

- تحویل واحد به متقاضیان ساعت 14 و ساعت خروج مهمانان 11 صبح می باشد

در صورت تمایل میهمانان محترم برای اقامت بیش از مدت مقرر و در صورت عدم وجود سایر متقاضیان ، به ازای هر شب مبلغ 700.000 ریال ودر غیر اینصورت بدون معرفی نامه در زمان غیر پیک ( شش ماه دوم سال ) مبلغ بصورت آزاد 1400000 ریال می باشد و به ازای هر نفر اضافه بالای شش نفر مبلغ 120000 ریال به عنوان هزینه اقامت دریافت می گردد.

مقررات

از کلیه میهمانان عزیز تقاضا می شود با رعایت مقررات ذیل که بمنظور رفاه و آسایش شما عزیزان پیش بینی گردیده است ، ما را در ارائه خدمات شایسته تر همراهی نمایند.

مقررات مربوط به زمان پذیرش و ساعات تحویل و تخلیه واحد اقامتی:

- نگهداری بهینه از ملزومات و وسایل و تجهیزات موجود در واحد اقامتی

- همکاری با کارکنان پذیرش ، نگهبانی و خدمات ویلاها

- حفظ آرامش محیط مهمانسرا بمنظور رفاه حال سایر مهمانان

- رعایت شئونات اداری و اسلامی

ایام اقامت خوبی را برای شما و خانواده محترمتان آرزومندیم

آدرس مجتمع قو:

کیلومتری12 نور(از نوشهر به سمت نور ) روبروی فروشگاه گل و گیاه ندا

آدرس مجتمع گلها:

کیلومتر 24 نور (از نوشهر به نور ) روبروی خیابان حسینی جنب املاک دوستان

تلفن: 26-52015723-011

نمابر: 52012264-011