OK
موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

تیم فوتبال شرکت حافظ دریا قهرمان مسابقات جام رمضان گروه کشتیرانی

تیم فوتبال شرکت کشتیرانی کانتینری حافظ دریای آریا قهرمانی مسابقات جام رمضان امسال را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، مسابقات فوتبال جام رمضان گروه کشتیرانی با حضور تیم‌هایی از شرکت‌های هلدینگ، کشتیرانی سفیران پیام دریا، کشتیرانی حافظ دریای آریا، کشتیرانی والفجر، خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم، تأمین نیرو، مؤسسه خدمات رفاهی، توفاد و حراست کل از تاریخ 21 فروردین الی 7 اردیبهشت ماه جاری به میزبانی مؤسسه خدمات رفاهی کشتیرانی و با اجرای مؤسسه سوشیانت در زمین چمن مجموعه شیان برگزار شد.

در این مسابقات پس از انجام جمعا 20 بازی تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات راه یافتند. در این مرحله 5 داور شاغل در لیگ‌های مختلف تهران و کشور 20 مسابقه را قضاوت کردند که این امر بر کیفیت مسابقات افزود.

در این 20 بازی انجام شده تعداد 115 گل از خط دروازه‌ها عبور کرد. جالب اینکه تمامی 115 گل زده شده در زمان قانونی مسابقه ها به ثمر رسید. از دور گروهی مسابقات جمعاً 4 تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند که 2 تیم برتر هر گروه به صورت ضربدری برای مشخص شدن فینالیست‌های این دوره از مسابقات به مصاف یکدیگر رفتند.

پس از انجام مرحله نیمه نهایی، دو تیم شرکت خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم و کشتیرانی حافظ دریای الف توانستد با غلبه بر حریفان خود به دیدار نهایی این مسابقات راه یابند. در مرحله نیمه نهایی 11 گل از خط دروازه‌ها عبور کرد که فقط یک گل از 11 گل زده شده از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

در این مرحله جهت عدم ایجاد هرگونه حساسیت از 2 داور شاغل در لیگ های استان تهران استفاده گردید که هیچ کدام بازی های مرحله گروهی را قضاوت نکرده باشند تا همچنان شاهد افزایش کیفیت سطح مسابقات باشیم.

سرانجام در مرحله نهایی که با حضور نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی، مدیران عامل تیم‌های شرکت کننده، تعداد زیادی از خانواده‌های کارکنان و با داوری تورج حق وردی از داوران بین المللی و برجسته کشور برگزار شد، پس از 40 دقیقه شور و هیجان، تیم شرکت کشتیرانی حافظ دریای آریا( الف) توانست با پیروزی 5 بر 2 مقابل تیم شرکت خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم به عنوان قهرمانی دست یابد.

نکته جالب توجه این است که تیم خدمات دریایی قشم همچون مسابقات سال گذشته بازی را در فینال به حریف خود واگذار کرد و باز هم عنوان نائب قهرمانی را کسب نمود.

این گزارش حاکی است: در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات از تیم داوری و پزشکی فینال با اهداء لوح یادبود تشکر و قدردانی شد. در ادامه از نفرات برگزیده این مسابقات نیزبا اهداء تندیس‌های ویژه و هدایای نقدی قدردانی گردید.

شایان ذکر است جام قهرمانی نیز از سوی مهندس مدرس خیابانی مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به کاپیتان تیم کشتیرانی حافظ دریا اهدا گردید.

گفتنی است کشتیرانی والفجر با دریافت تندیس بلورین عنوان تیم اخلاق این مسابقات را کسب کرد. همچنین مهدی درویش بسطامی از تیم مؤسسه خدمات رفاهی به دلیل به ثمر رساندن زیبا ترین گل مسابقات، تندیس بلورین را دریافت نمود. وحید شریفی از تیم حافظ دریا الف هم با دریافت تندیس کفش طلا، عنوان آقای گل این مسابقات را از آن خود کرد و نیز امیر باشتنی از تیم شرکت خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم با دریافت تندیس توپ طلا، عنوان بهترین بازیکن مسابقات را کسب کرد.


1401/02/10

Bookmark and Share   شماره خبر :1275 تعداد بازدید :1954

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload