OK
موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

برگزاری مراسم ولادت حضرت زهرا(س) در موسسه خدمات رفاهی

مراسم گرامیداشت ولادت فرخنده حضرت زهرا(س)و روز زن در موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی موسسه خدمات رفاهی ؛روز یکشنبه مصادف با سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن، مراسم گرامیداشتی در موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

دکتر علی غیاثیان مدیرعامل موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی در این مراسم، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن به کارکنان خانم فعال در این موسسه، به نقش والای آن حضرت در تاریخ اسلام اشاره کرد و گفت: حضرت زهراء مرضیه(س) والاترین الگو برای زنان در جهت دستیابی به جایگاه حقیقی آنها در جامعه هستند.

وی با تاکید بر توانمندی های بانوان ایرانی در عرصه کار و فعالیت اجتماعی، تصریح کرد: امروزه نقش زنان در کشور تثبیت شده است چرا که علیرغم تعدد نقش های اجتماعی از جمله نقش مادری برای این قشر، آنان به خوبی و با تلاش مستمر موفق به ایفا این نقش ها شده اند.

مدیرعامل‌ موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی، سالروز ولادت حضرت زهرا(س) را فرصتی برای اندیشیدن در سیره آن حضرت دانست و گفت: حیات پربرکت و سلوک ایشان چه در شیوه حضور موثر در اجتماع با حفظ عفت و چه در آیین همسرداری و در پرورش فرزندان الگویی بی‌بدیل است که عمل به آن‌ می‌تواند ضامن دستیابی به خوشبختی حقیقی برای فرد، خانواده و به تبع آن جامعه باشد.

دکترغیاثیان در بخشی دیگر از سخنان خود به برنامه ریزی برای افزایش رضایتمندی کارکنان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از خدمات موسسه خدمات رفاهی اشاره کرد و ادامه داد: در دوره جدید فعالیت موسسه، با همراهی و همکاری معاونت سرمایه انسانی و پشتیبانی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران سعی ما بر این است که بالاترین سطح رضایتمندی را برای ذینفعان ایجاد کنیم که این مهم نیازمند همکاری و هماهنگی هر چه بیشتر تمام ارکان موسسه خدمات رفاهی است.

وی در پایان با تقدیم هدایایی به بانوان فعال در موسسه خدمات رفاهی از زحمات آنان قدردانی به عمل آورد.

شایان ذکر است، در مراسم یاد شده مدیران و جمعی از کارکنان موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند.
1400/11/04

Bookmark and Share   شماره خبر :1269 تعداد بازدید :2964

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload