پنجشنبه 3 خرداد 1397
صفحه نخست > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
افزایش تسهیلات ، توسعه خدمات و نصب و نوسازی تجهیزات در زایرسرای مشهد مقدس
افزایش تسهیلات ، توسعه خدمات و نصب و نوسازی تجهیزات در زایرسرای مشهد مقدس

افزایش تسهیلات ، توسعه خدمات و نصب و نوسازی تجهیزات

در زایرسرای مشهد مقدس

در آستانه آغاز نو و بمنظور رفاه هر چه بیشتر مسافران و زائران حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) تسهیلات رفاهی ، نصب تجهیزات و زیباسازی محیطی در زایرسرای مشهد مقدس افزایش یافت.

حسب اعلام آقای داود افتخاری مدیر محترم زایرسرای موسسه خدمات رفاهی کشتیرانی با مساعدت مدیر عامل محترم و تلاش های صورت گرفته از این پس میهمانان گرامی می توانند همچون باشگاه تهران از تسهیلات مربوط به 24 پرس غذای یارانه ای با تخفیف 50% استفاده نمایند که قبلا این امر میسر نبود.

افزایش تسهیلات و توسعه خدمات همچون ایجاد کافی شاپ و ارایه صبحانه گرم ، برگزاری تورگردشگری برای میهمانان از جمله بازدید از مراکز خرید در شهر مقدس مشهد ، مراکز توریستی ، تفریحی ، تاریخی ، موزه قرآنی و گنجینه ها و نفیسه های آستان قدس رضوی و مردم شناسی در حرم مطهر ، ارایه بن تخفیف برای استفاده از مجموعه های آبی مشهد مقدس جهت خانواده ها و .... از دیگر خدمات رفاهی قابل ارایه به همکاران محترم می باشد.

زیبا سازی نمای بیرونی و فضای داخلی لابی ها و همچنین داخل آپارتمان های زایرسرا از دیگر اقدامات انجام شده است . تلاش شده با فراهم سازی وسایل بازی کودکان ، نصب نمادهای دریایی همچون ماکت کشتی و تصاویر فلکسی ، آکواریوم و ..... فضای آرام بخش و زیبایی در خاطره همکاران محترم و اعضای خانواده ایشان ثبت و ضبط گردد.

افزایش تسهیلات ، توسعه خدمات و نصب و نوسازی تجهیزات در زایرسرا بر اساس استانداردهای مدیریت کیفیت و بمنظور کسب رضایت همه کارکنان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته و همکاران شما آماده دریافت نظرات و پیشنهادات برای ارتقای این خدمات می باشند.

    گروه خبري   :   داخلی تاریخ    :   1395/12/24 ساعت:    :   09:48:12
نظرات کاربران
نظر شما ؟
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران